برگزاری نمایشگاه “تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران، فست فود، کافی شاپ، کترینگ، کافی شاپ، قنادی، هتل و صنایع وابسته” HRCC تلاشی در اجماع صاحبان صنعت در کشور را می باشد. با تجمیع صنعتگران و تجار و فرایند تبادل افکار و انتقال ایده ها می توان توقع رشد و ارتقا بیشتر این صنعت را داشت.

نمایشگاه HRCC


نمایشگاه آشپزخانه صنعتی،رستوران ، کافی شاپ، قنادی و هتل

 

انسان در طی حیات خویش جهت سلامت غذا تمهیدات مختلفی را برگزیده است، زیرا غذای سالم شرط بقا و زندگی پویا و غذای ناسالم باعث بیماری و ناکارآمدی می شود. طبیعی است برای تهیه غذا نباید آسیبی به محیط زیست و منابع طبیعی وارد کرد که نتایج ناخوشایند آن همانطور که شاهد آن هستیم به خود انسان برمیگردد.

 

شرکت مبادلات نوین هزاره سوم

شرکت مبادلات نوین هزاره سوم در سال ۲۰۰۸ (1386 شمسی ) فعالیت خود را حوزه نمایشگاهی آغاز نمود.

در طی 12 سال فعالیت نمایشگاهی خود، نماینده بیش از ۲۵ نمایشگاه تخصصی آلمان و ترکیه در ایران بوده است.

به دلیل اهمیت صنعت نمایشگاه در رشد و اعتلا صنایع و اعتقاد به حرکت در مسیری مطابق با استانداردهای جهانی، مدیران این شرکت مجهز به اطلاعات آکادمیک این صنعت شده فارغ التحصیل رشته “مدیریت امور نمایشگاهی” هستند.

در برگزاری رویدادهای این شرکت با تشکیل اتاق فکر که متشکل از افراد دارای تجربه و مسلط به علم نمایشگاهی و رشته های مرتبط با آن صنعت هستند سعی در برگزاری رویدادی علمی و پویا می باشد.
با تولد علم IT و رشد روزافزون آن و استفاده از این علم در همه صنایع، عزم این شرکت در تجهیز کلیه مراحل برگزاری نمایشگاه با بهره مندی از علم IT می باشد.

نمايشگاه تخصصی تجهیزات آشپزخانه صنعتی HRCC fair به عنوان بزرگترين رويداد این صنعت در ايران در زمينه تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران، فست فود، هتل و صنایع وابسته می باشد.

از چشم اندازهای ما تبدیل این نمایشگاه در منطقه به عنوان نمایشگاهی ماخذ است که کشورهای همسایه برای رفع نیازهای خود و خرید کالاهای مورد نظرشان؛ همچنین کشورهای پیشرفته و تولید کننده این محصولات برای فروش و اعطای نمایندگی به ایران و سایر کشورها در این نمایشگاه حضور داشته باشند. یعنی با کمک خداوند و همت و اراده مدیران و صنعتگران کشورمان نمایشگاه محل تجمع خریداران کشورهای همسایه و منطقه خواهد شد.

 

تماس با نمایشگاه HRCC
نمایشگاه آشپزخانه صنعتی،رستوران ، کافی شاپ، قنادی و هتل

021-66453576

09102006500

 

شرکت / ثبت نام در چهارمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران، فست فود، کافی شاپ، قنادی، هتل و صنایع وابسته

تاریخ برگزاری 

1 الی 4 بهمن ماه 1399

 

زمان برگزاری 

ساعت 10 الی 17

 

محل برگزاری

تهران – مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک
  • لوگوی ساماندهی