• تهران | چهارراه ولیعصر
نوع فعالیت : کافه
از کافه‌های قدیمی و سرشناس چهارراه ولیعصر که هر دانشجو و علاقه‌مند به تئاتر، گذرش به آنجا افتاده است. دکوراسیون کافه ساده و دوستانه است. صندلی‌های چوبی قدیمی و رادیوهای قدیمی که در اطراف کافه وجود دارند. حتی منوی کافه هم به شکل صفحات گرامافون است تا یادتان نرود به چه کافه‌ای آمده‌اید.
میزهای کنار پنجره‌های قدی کافه بسیار پرطرفدار است و چرا نباشد؟ وقتی می‌توانید به صندلی تکیه بزنید و یک لیوان عرق مخصوص کافه گرامافون را دستتان بگیرید و خیره شوید به منظره شلوغ و جذاب تئاتر شهر.
البته خود این کافه هم چندان خلوت نیست. منوی کافه شاید از لحاظ کمیت به زیادی خیلی از کافه‌های دیگر نباشد ولی کیفیت آن به مراتب بهتر از بسیاری از آنهاست. «هات چاکلت» اینجا یکی از بهترین‌هاست و البته این موضوع درباره کیک «رِد ولوت» کافه هم صادق است.
اگر از طرفداران منوی غذا هستید، اینجا یک منوی ویژه برای غذا هم دارد؛ با این حال پیشنهاد ما به شما «چیپس و پنیر» اینجاست که بسیار خوشمزه و پرحجم است. از نقاط ضعف کافه گرامافون شاید بشود از کیفیت معمولی قهوه آن نام برد و البته کیفیت کوکتل‌های آن هم تعریفی ندارد. برخورد کارکنان کافه بسیار خوب و دوستانه است و همین موضوع یکی از دلایل محبوبیت آن است.
هشدار برای کسانی که نمی‌توانند زیر ۳ دقیقه گوشی خود را چک نکنند! این کافه وای‌فای ندارد. در این کافه می‌توانید با خیال راحت از فضای دنیای مجازی دور باشید. در این کافه به سیگار و فندک هم احتیاجی پیدا نمی‌کنید؛ چون سیگار کشیدن در آن ممنوع است.

اطلاعات مکان

آدرس ۱ : خ ولیعصر، پایین‌تر از چهارراه ولیعصر، روبروی تئاتر شهر، پ ۱۴۳۶
شهر : تهران
تلفن : ۰۲۱۶۶۹۷۱۴۹۷

نقشه

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک