• ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ ه‍.ش.،‏ ۱۱:۵۶
  • ۶۶۹
  • کافه

ارایه محصولات مرکز آوای ماندگار در کافه دمن

مرکز توانمندسازی آوای ماندگار دروازه غار به عنوان یک سازمان مردم نهاد مستقل غیر دولتی و غیر انتفاعی به منظور توانمندسازی مادران و دختران محله دروازه غار تهران (شهید هرندی) از سال ۱۳۸۶ با مجوز رسمی سازمان بهزیستی شروع به فعالیت کرد.
این مرکز در سه حوزه: توانمندسازی حرفه‌ای (شامل آموزش چرخکاری صنعتی، خیاطی، بافندگی، تکه دوزی، سوزن دوزی، هویه کاری روی پارچه و...) مهارت‌های اجتماعی (شامل تقویت مهارت‌های ارتباطی، آموزش مهارت‌های زندگی و آموزش خانواده و...) و سوادآموزی فعالیت خود را با بهره‌گیری از کادر مجرب و حمایت خیرین دلسوز آغاز کرد.
در کنار آموزش مادران، برای کودکان و نوجوانان دروازه غار هم انواع کلاس‌های موسیقی و هنری و تقویت درسی و آموزش مهارت‌های زندگی برگزار می‌شود.
ضمن این که کمیته مددکاری این مرکز تعداد ٢٢٠ خانوار را تحت حمایت‌های دایمی نظیر بهداشتی و درمانی و اهدای بسته‌های ارزاق، بسته‌های تحصیلی و بسته لباس گرم زمستانی دارد.
آوای ماندگار توانسته است از طرف مدیرعامل برنامه اسکان انسانی سازمان ملل متحد (زیستگاه سازمان ملل متحد) جایزه بهترین‌های «مراکز توانمندسازی آموزشی، اجتماعی و اقتصادی زنان» را از شهرداری «دُبی»  دریافت کند.
در این مرکز یک برنامه توسعه محلی با رویکرد «اولویت توانمندی اقتصادی زنان در وضعیت دشوار دروازه غار»  در حال اجرا است. تولیدات زنان توانمند این مرکز در بازارچه نوروزی واقع در کافه دمن به فروش می‌رسد. این نمایشگاه و فروشگاه از ساعت ٩ الی ١٩ روز جمعه ١٨ اسفند ماه به آدرس  خیابان سمیه، نبش خیابان ویلا (نجات الهی)، پلاک ٢٥٤، کافه دمن دایر است و ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

cafe daman

نقشه

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک
  • لوگوی ساماندهی