کنگــره صنعــت رستـوران ایــران بر گزار می کند .

 

با هدف قدردانی و پاسداشت از همت و تلاش و پشتکار این حوزه از جامعه زنان کشور، بر آن شدیم، برپایی رویدادی در خور و ارزشمند، بستری برای معرفی و بازشناسی، تقدیر و ارج نهادن به گزیده ای از زنان موفق و توانمند بوجود آوریم.


در دهه اخیر و هم زمان با توسعه صنعت خدمات غذا ونوشیدنی درکشور، چه از منظر جایگاه کمی و چه به لحاظ سطح کیفی، نظاره گر نقش نافذ و کارآمدبانوان در بخش ها و مسؤلیت های گوناگون بوده ایم.

از ابداع و خلق برندهای حرفه ای و موفق گرفته تا مدیریت، راه اندازی و هنرنمایی غذایی، سهم اثربخشی بانوان در پیدایش تحولات و ارتقاء پیشرفت های نوین این حوزه غیرقابل انکار است.
 

بانوان شرافتمند، اصیل و نجیب ایران زمین، توانمندی و نفوذ خود را از سخت کوشی ،عشق و انگیزه خدادادی خویش ستانده اند و اکنون با حضور پر رنگ و عرضه قابلیت های کم نظیر خود، برگی زرین از نقش و جایگاه بی بدیل زنان را در عرصه کار وتلاش و تأثیر در رشد و رونق اقتصادی این حوزه را به دنیا اثبات کرده اند.

 

شرکت / ثبت نام در آیین تجلیل از زنان سرآشپز و کارآفرین خدمات غذا و نوشیدنی

کنگــره صنعــت رستـوران ایــران مفتــخر است با برگزاری رویدادی با عنوان " آیین تجلیل از زنان سرآشپز و کارآفرین خدمات غذا و نوشیدنی" گامی بلند و ارزش مدار در راستای رسالت والای خود بردارد.
حضور در این همایش رایگان ولی با ارسال درخواست حضور و به شرط موجود بودن ظرفیت است.

جهت اطلاع از حضور به واتساپ 09224076950 پیام ارسال بفرمایید.

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک
  • لوگوی ساماندهی