رئیس اتحادیه صنف دارندگان قنادی، شیرینی فروش و کافه قنادی تهران گفت: دومین نمایشگاه توانمندی قنادان ایران که در آن به روش ها، اصول، مدل ها، مزه ها، اشکال و… در پیدایش انواع شیرینی، شکلات و کیک های قنادان متبحر در کشور پرداخته می شود آغاز شد.

به گزارش کافه یاب علی بهرمند روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این نمایشگاه محصول‌های مرتبط با قنادی در مجموعه نمایشگاه های هتل المپیک واقع در ضلع غربی ورزشگاه آزادی و در زمینی به مساحت حدود سه هزار متر مربع با ۶۰ غرفه در سه سالن از امروز سه شنبه ۲۳ تا ۲۶ مهرماه سالجاری برای علاقه مندان به نمایش گذاشته می شود.

وی هدف از برگزاری نمایشگاه قنادان را رونق تولید، ایجاد بسترهای لازم برای خوشه صادراتی، ایجاد تعامل و تبادل افکار و اطلاعات بین شاغلان این صنف در سطح کشور برشمرد.

بهرمند با بیان اینکه بازدید از این نمایشگاه برای عموم شهروندان آزاد است، تصریح کرد: در بخش محصول‌های نهایی شکلات، گز، سوهان و انواع شیرینی استان تهران و برخی از استان‌های دیگر به نمایش درآمده است.

وی در خصوص صادرات محصولات قنادی نیز گفت: در صورتی که معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت کشور و رئیس توسعه تجارت زمینه‌ صادرات این محصول ها را برای فراهم کند ما برای کشور ارزآوری می کنیم.

بهرمند افزود: شیرینی‌های خشک که برای طولانی مدت می توان آنها را نگهداری کرد قابل صادرات است.

نقشه

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک
  • لوگوی ساماندهی