این رویداد در کنار اولین دوره نمایشگاه قهوه چای و صنایع وابسته شهر تبریز بر گزار می شود .

مدرسه دان با همکاری نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار میکند.

  • دومین دوره رقابت های آزاد


این مسابقات در رسته آزاد و با سبک TNT در حوزه لاته آرت و در گستره ثبت نام کشوری در شهر تبریز و در حاشیه اولین دوره نمایشگاه قهوه چای و صنایع وابسته شهر تبریز برنامه ریزی شده است.هدف از این رویداد ایجاد انگیزه در فعالان صنفی برای نگرش تخصصی عمیق تر و فرهنگ سازی برای قشر مصرف کننده منطقه ای برای توسعه عادات قهوه نوشی روزمره و همچنین آشنایی بیشتر با قهوه و جذابیت های آن میباشد.سرداوری این مسابقات به عهده جناب منصور زندی نهاد میباشد.

شرایط مسابقه :

این مسابقه بصورت تک حذفی یا TNT و کلاسیک پترن برگزار می شود در مرحله مقدماتی تا نیمه نهایی هر شرکت کننده موظف به ارائه یک فنجان مطابق با طرح از قبل تعیین شده می باشد که با قرعه کشی از بین کل پترن ها انتخاب میشود. هر شرکت کننده تنها 2 فرصت برای اجرا دارد که یک کاپ برای داوران ارائه میشود زمان در نظر گرفته شده برای اجرای شرکت کننده تا مرحله نیمه نهایی 4 دقیقه می باشد. در مرحله فینال شرکت کننده موظف به اجرای 2 پترن مختلف که از قبل تعیین شده می باشد زمان در نظر گرفته شده برای این مرحله 6 دقیقه میباشد کاپی که بیشترین رای را در بخش ویژوئال از سمت داوران کسب کند به عنوان برنده رقابت ها انتخاب خواهد شد قوانین مورد بررسی داوران ویژوال: تقارن / کنتراست / هارمونی / کیفیت فوم شباهت به طرح ارائه شده.

بخش داوری :

داوری مسابقات در دو بخش لاته آرت و تکنیکال انجام خواهد شد بخش لاته آرت شامل تیم سه نفره از داوران ویژوآل و بخش تکنیکال در هر استیج متشکل از دو داور هر داور برای یک شرکت کننده که به قبل از هر استیج به صورت رندوم برای امتیاز دهی استیج ها انتخاب خواهند شد. در هر مرحله ای که نیاز به قرعه کشی و یا انتخاب شرکت کننده ای به مرحله بعدی باشد شرکت کننده ای که در آن مرحله امتیاز اسکورشیت بالاتری داشته باشد به مرحله بعدی راه پیدا می کند و بخش تکنیکال تاثیری در روند انتخاب شرکت کننده برتر استیج نخواهد داشت و این اسکورشیت فقط در راستای فرهنگ سازی بیشتر در بین شرکت کنندگان و جامعه تخصصی صنعت بخشی مجزا در جوایز مسابقه برای عزیزانی که از نظر تکنیکال و فنی در مسابقات به شکل استاندارد تری حضور یابند در نظر گرفته شده است.

 جوایز مسابقه :

مجموع جوایز ۳۰،۰۰۰،۰۰۰  میلیون تومان 

نفر اول   : ۲۰،۰۰۰،۰۰۰  میلیون تومان  

  نفر دوم  :  ۵،۰۰۰،۰۰۰ میلیون  تومان 

نفر سوم : ۳،۰۰۰،۰۰۰  میلیون تومان 

نفر برتر تکنیکال:   ۲،۰۰۰،۰۰۰ میلیون  تومان 

ضمنا پترن ها در استیج های مقدماتی به صورت قرعه کشی انتخاب میشوند و پترن های کلی مسابقات ( کلاسیک ) ۱۰ روز مانده به مسابقه در گروه شرکت کنندگان اعلام میشود.

شرکت / ثبت نام در مسابقه لاته آرت تبریز

  • هزینه ثبت نام هر شرکت کننده ۸۰۰ هزار تومان

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق دایرکت صفحه اینستاگرام مجموعه دان اقدام کنید .

نقشه

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک
  • لوگوی ساماندهی