این نمایشگاه برای سی امین سال متوالی در محل دائمی نمايشگاههای بين المللی تهران برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین‌المللی ایران آگروفود ۲۰۲۳

 

نمايشگاه بين‌المللی صنايع کشاورزی، مواد غذایی، ماشين‌آلات و صنايع وابسته ايران (آگروفود) از 26 تا 29 خردادماه 1402 (16 تا 19 ژوئن 2023)، توسط شرکت پالار سامانه و همکاران خارجی آن برای سی‌امین سال متوالی در محل دائمی نمايشگاه‌های بين‌المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش کافه یاب ، نمایشگاه آگروفود به‌عنوان مهمترین نمایشگاه خاورمیانه در زمینه صنایع کشاورزی، موادغذایی و صنایع وابسته است که سالیانه در تهران برگزار می‌شود. علاقمندان می‌توانند از ساعت 8 صبح تا 15 بعد از ظهر ، از نمایشگاه بازدید کنند.

 

شرکت / ثبت نام در سی‌امین نمايشگاه بين‌المللی آگروفود 2023

 

شایان ذکر است با توجه به تنوع گروههای کالائی، کثرت متقاضیان مشارکت وگستردگی نمایشگاه ایران آگروفود 2023، بمنظور تسهیل و تسریع در امر جانمائی و رفاه حال مشارکت کنندگان، جانمایی غرف و رزرو اولیه جهت شرکت کنندگان بخش ریالی متقاضی مشارکت در داخل سالن در این نمایشگاه نیز بصورت اینترنتی انجام خواهد شد.

از کلیه متقاضیان مشارکت در بخش داخلی نمایشگاه تقاضا می گردد تا درخواست اولیه  خود را با تکمیل فرم مربوطه با مراجعه به لینک مستقیم دریافت فرم:

 

http://www.iranagrofoodfair.com/UserFiles/File/Form.Darkhast.WEB.1.iaf23.pdf

علاقمندان درصورت نیــــــــــاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق شماره تلفنها و یا فاکس با ستاد برگزاری نمایشگاه بشرح زیر تماس حاصل فرمایند.

 

تلفن : ۸۸۰۵۹۴۵۷ – ۸۸۰۵۹۴۵۸ – ۸۸۰۵۹۴۵۹        فاکس : ۸۸۰۴۴۸۱۷

 

پست الکترونیک palar.cv@gmail.com

 

 

نقشه

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک
  • لوگوی ساماندهی