یک کارگاه ،یک تجربه

 آیکافی به میزبانی بازرگانی آی‌تک برگزار می کند.

 

‌کارگاه عملی مکانیک و تعمیر و نگه داری اسپرسو ساز با هدایت :محسن آزادی


آشنایی با مکانیک و نحوه‌ی عملکرد دستگاه‌های اسپرسوساز امروزه دیگر یکی از مهارت‌های پایه‌ای و ضروری برای باریستاها و مدیران کافه‌ها به‌حساب می‌آید.

آن‌چه معمولا در دوره‌های قهوه و باریستا آموزش داده می‌شود، عمدتا به تنظیمات اولیه‌ی دستگاه به‌منظور عصاره‌‌گیری اسپرسو و فوم دادن شیر محدود می‌شود.

در این کلاس‌ها معمولا فرصتی برای پرداختن به جزئیات مکانیک و چگونگی عیب‌یابی اسپرسوسازها در اختیار مدرسان نیست. از طرف دیگر باریستاها باید با آناتومی ماشین اسپرسوساز آشنا باشند، بدانند انواع دستگاه‌های اسپرسو از نظر تکنولوژی و امکانات چه تفاوت‌هایی با هم می‌کنند و بتوانند در صورت بروز مشکل، عیب‌یابی اولیه‌ی دستگاه را انجام دهند.

https://www.instagram.com/icoffee_ir

شرکت / ثبت نام در کارگاه عملی (مکانیک تعمیر و نگه داری اسپرسو ساز) با هدایت محسن آزادی

بدون تردید مهارت عیب‌یابی و آشنایی با مکانیک این دستگاه‌ها می‌تواند جزو برتری‌های رقابتی یک باریستا در فضای کسب‌وکار کافه‌های امروز محسوب شود. همین نیاز بازار، آیکافی را به فکر طراحی و ارائه‌ی این کارگاه آموزشی انداخت که برای اولین بار است با چنین سرفصل‌هایی در ایران برگزار می‌شود.

این کارگاه به‌صورت ترکیبی – تئوری و عملی – طراحی شده و در آن شرکت‌کنندگان از اساس با چگونگی کارکرد یک اسپرسوساز حرفه‌ای آشنا می‌شوند و در طول دوره، یک بار به‌طور کامل کلیه‌ی قطعات یک دستگاه اسپرسو را باز می‌کنند و می‌بندند.

مدرس :محسن آزادی

23 تا 24 بهمن 1398

اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در :

@aytackgram
 

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک
  • لوگوی ساماندهی