• تهران | ولیعصر، پارک ملت
نوع فعالیت : کافه
دوپیو در یکی از بهترین مناطق تهران واقع شده و همین موضوع یکی از ویژگی‌های مثبت این کافه است که باعث شد این کافه خیلی سریع‌تر از بسیاری از رقیبانش سر زبان‌ها بیفتد.
این کافه در برج سایه و روبروی پارک ملت واقع شده است. دکوراسیون و رنگ بندی دیوارها زیبا و گرم است. راه‌های چوب و آینه در سقف این کافه جلب توجه می‌کند.
منوی کافه جای بسیاری برای بهتر شدن و اضافه شدن دارد، ولی در کل می‌توان طعم و کیفیت قهوه اینجا را متوسط ارزیابی کرد. پیشنهاد ویژه ما به شما "چیپس و پنیر" است که به راحتی برای دو نفر کافی است. البته از دسرهای جالب و وسوسه برانگیز این کافه هم نباید گذشت.
اگر دوست دارید در کافه بنشینید و نگرانی برای سیگار کشیدن نداشته باشید اینجا سرزمین رویاهای شماست، حتی اگر روبرویتان یک ستون بلند از سیگارهای مختلف مثل سیگار کوبایی دیدید تعجب نکنید؛ سراب نیست!
از لحاظ نور می‌توان کافه را به دو بخش تقسیم کرد، بخشی که نزدیک به پنجره مشرف به خیابان ولیعصر است نورش را از بیرون می‌گیرد و قسمت داخلی با نورپردازی متمرکز و کنتراست بالا فضای دنج و تاریک‌تری دارد.
اگر برای شما موسیقی که در کافه پخش می‌شود مهم است و طرفدار گروه‌های بزرگ تاریخ موسیقی هستید، اینجا را یک بار برای سلکشن موسیقی‌شان امتحان کنید.
در کنار این ویژگی‌ها، نقاط ضعف قابل توجهی هم وجود دارد. سرویس‌دهی کُند و ناقص، شلوغی و آشفتگی پشت پیشخوان و اطراف کافه که به این طراحی زیبا لطمه زده است. دوپیو به اصطلاح در حال تبدیل شدن به یک پاتوق است و این موضوع در کنار جنبه‌های مثبت آن باعث اذیت مشتری‌های جدید می‌شود. تعداد زیاد پرسنل و سروصدای زیاد اینجا از دیگر نقاط منفی آن است.

A Sweet Relief...Un Dolce Sollievo...تسکینی شیرین

اطلاعات مکان

آدرس ۱ : خیابان ولی‌عصر، روبروی پارک ملت، برج سایه، طبقه‌ی اول، پ ۱۰
شهر : تهران
تلفن : ۰۲۱۲۶۲۰۴۳۴۵

نقشه

نحوه برخورد ( ۰ ) :
سرعت سرویس‌دهی ( ۰ ) :
کیفیت ( ۰ ) :
موزیک ( ۰ ) :
احساس راحتی ( ۰ ) :
قیمت منو ( ۰ ) :
قهوه ( ۰ ) :
دسترسی ( ۰ ) :
دکور و دیزاین ( ۰ ) :
بهداشت ( ۰ ) :
تنوع ( ۰ ) :
رعایت نکات و حفاظت فردی کرونا ( ۰ ) :

همه نظرها (۲)

Subscribe to the thread

قهوه‌، لیموناد انگور، چیپس و پنیر، پنینی و بشقاب ساسیجش رو حتماً پیشنهاد می‌کنم. یکی از بهترین کافه‌های تهران از لحاظ کیفیت خوراکی‌ها و نوشیدنی‌ها!
  • babak
  • ۱۳۹۴/۷/۱۱،‏ ۰:۲۲
این کافه جو بسیار صمیمی‌ای داره...

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک
  • لوگوی ساماندهی