• تهران | چهارراه ولیعصر
نوع فعالیت : کافه
#ماوشمااينجا #weandyou_here

کافه لند در یکی از مناطقی قرار گرفته است که شاید متراکم‌ترین منطقه برای کافه‌هاست. در واقع در قسمتی در کمربند قهوه و کافه تهران و ایران قرار گرفته است. با این حال تفاوت‌هایی که این کافه با دیگر رقبای حوالی‌اش دارد، باعث تمایز آن شده است.
فضای کافه به دو بخش داخلی و فضای باز تقسیم می‌شود و همین وسعت باعث شده است که این کافه یک محل مناسب برای قرارهای دسته‌جمعی و گروهی باشد.
طراحی بخش داخلی کافه با نورهای موضعی با کنتراست بالا صورت گرفته و تلاش شده است فضای دنج‌تری را بسازد و فضای باز کافه، بسیار بزرگ‌تر است؛ ولی تعداد میزها زیاد است و همین موضوع باعث نزدیک بودن میزها به یکدیگر شده است.
کیفیت محصولات این کافه نسبت به روزهای اول افت کرده است، اما همچنان از کافه‌های محبوب و مرغوب این حوالی به حساب می‌آید. پیشنهاد ویژه ما به شما منوی نوشیدنی‌های سرد است و البته «چیزکیک نوتلا»؛ در منوی غذا هم «پاستا» اینجا طرفداران زیادی دارد.
در کنار تمام این ویژگی‌های مثبت، کند بودن و ناقص بودن سرویس‌دهی و کیفیت نه چندان مناسب نوشیدنی‌های گرم، از نقاط ضعف این کافه به حساب می‌آید. برخورد پرسنل شاید دوستانه نباشد ولی تا حدود زیادی مودبانه است و این موضوع قابل قبول است.
نکته آخر اینکه اگر با دود سیگار مشکل جدی دارید، فضای بسته اینجا مناسب شما نخواهد بود.

اطلاعات مکان

آدرس ۱ : بالاتر از چهارراه ولیعصر، خیابان بزرگمهر، مجتمع تجاری بزرگمهر، طبقه تجاری همکف، پ ۱۱
شهر : تهران
تلفن : ۶۶۴۵۴۲۵۳

نقشه

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک