• تهران | دزاشیب، فرمانیه
نوع فعالیت : چای‌بار و کافه

کافه‌های فضای باز در ایامی از سال که هوا مطبوع و خوب است، طرفداران زیادی پیدا می‌کنند، امّا «چایبار» در همه ایام سال محبوبیت خود را دارد.
فضای سبز و دوست داشتنی کافه با معماری کلاسیک ساختمان انجمن خوشنویسان و آرت سنتر ترکیب شده، یک فضای زیبا و منحصر به فرد را به وجود آورده است.
سیستم گرمایشی کافه بسیار جالب و البته کارآمد است و همین موضوع سبب شده حتی در مواقع سرد سال هم اینجا یکی از انتخاب‌های کسانی باشد که فضای باز و زنده را به محوطه‌های بسته و پردود ترجیح می‌دهند.
کیفیت منوی چایبار کاملاً قابل دفاع است. منوی صبحانه کافه از لحاظ تنوع معمولی است و قطعاً قابل رقابت با بسیاری از منوهای صبحانه دیگر نیست؛ اما برای میان‌وعده انتخاب‌های بسیار خوبی در منو وجود دارد.
به طور مثال همان طور که از اسم کافه مشخص است، منوی «چای» کافه یکی از بهترین و متنوع‌ترین منوهاست. اگر علاقه به سفارش کیک هم دارید، «چیزکیک» و «کیک هویج» از بهترین گزینه‌های شماست.
در کنار تمام این ویژگی‌های مثبت، ضعف و تاخیر در سرویس‌دهی و رفتار نه چندان مناسب کارکنان کافه، گاهی باعث نارضایتی مشتریان می‌شود. قیمت محصولات در چایبار با توجه به کیفیت آن، کمی بالاتر از متوسط نسبت به دیگر کافه‌های مشابه است.

اطلاعات مکان

آدرس ۱ : خیابان دزاشیب(کبیری)٬ خ کریمی٬ خ سلیمی
شهر : تهران
تلفن : 02122210311

نقشه

نحوه برخورد ( ۰ ) :
سرعت سرویس‌دهی ( ۰ ) :
کیفیت ( ۰ ) :
موزیک ( ۰ ) :
احساس راحتی ( ۰ ) :
قیمت منو ( ۰ ) :
قهوه ( ۰ ) :
دسترسی ( ۰ ) :
دکور و دیزاین ( ۰ ) :
بهداشت ( ۰ ) :
تنوع ( ۰ ) :
رعایت نکات و حفاظت فردی کرونا ( ۰ ) :

همه نظرها (۲)

Subscribe to the thread

به شدت گرون هست علی رغم اینکه مکان این کافه کاملا ملی هست و همه ایرانی ها در اون سهم دارن نه فقط صاحب کافه ..همه ما داریم مالیات میدیم پس چرا باید منوی این کافه تقریبا 1.5 برابر کافه های دیگه باشه؟؟؟
برخلاف اسمش که چای بار هست و باید دمنوش های خوبی داشته باشه متاسفانه هم دمنوش های ساده ای میاره و هم کافه رو میسوزونن...فقط سالاد های خوبی دارن که همچنان از کیفیتش چندان کم نشده خوشبختانه..فضای زیبایی هم دارن که نمیشه تشکر کرد چون مال خوشون نیست و نون اثر تاریخی بودن این فضا رو میخورن..
من خیلی این کافه میفرفتم..متاسفانه هر دفعه کیفیت کار در حال کم شدن هست..دیشب کاملا عصبانی شدم از اینکه احساس کردم مدیر کافه داره من رو نفهم فرض میکنه چون ما درخواست فلافل داشتیم و در داخل منو نوشته بود با حمص این فلافل ارایه میشه..ولی هیچ حمص ای کنارش نبود(دقیقا پارسال هم فلافل ما رو بدون حمص آوردن)..به مدیرشون گفتم ولی بهم گفت که حمص رو مالیده داخلش..بازش کردم و بهشون نشون دادن چون هیچ اثری از حمص نبود..در کمال ناباوری دیدم اصرار دارن که حمص زده شده و من هستم که نمیفهمم..
مشکل دیگه این بود که ما سفارش chia latte داده بودیم ولی برای ما فقط میکس چای معمولی (black tea) با شیر آورده شد و وقتی بهشون گفتم که توی chia latte باید حتما زنجبیل و دارچین و فلفل و وانیل باشه اصلا قبول نکردن و باز گفتن که این ما هستیم که بلد نیستیم..همونجا با گوشیم سرچ کردم و از منویstarbucls نشون دادم بهشون ولی همچنان با بی تربیتی تمام قبول نکردن و ما فقط جلوی مهمونت خارجیمون کاملا ضایع شدیم..لینک زیر رو میذرام ببینید گه chia latte ترکیباتش چی هست:
http://www.starbucks.com/menu/drinks/tea/chai-latte
چای بار از آن دسته کسب و کارهاییست که کمتر می توان نظیرش را در ایران یافت ، زیرا در دل مجموعه ای بسیار قدیمی جای گرفته و از نگاه تاریخی حضورش جانی دوباره به این مجموعه ( خانه ی خوش نویسان ) بخشیده ، خودشان تصور دارند از بهترین ها در ایرانند ، اما اگر بخواهیم رقیبی برایشان بتراشیم ، شاید نتوانیم ، زیرا مکانهایی با دسته بندی چای بار ، کمتر جایی در ایران مشغول به فعالیتند ، اما کیفیت و توجه به مشتریان در اینجا به خوبی مشهود است ، پس می توانیم از کمبود جا و بعضاً انتظار برای نشستن در مجاورت باغ مجتمع و نوشیدن و یا میل نمودن یکی از موارد منویشان چشم پوشی کنیم زیرا در کنار خوبی های خود اینجا حضور گالری دائمی آثار خوشنویسان ایران فرصتیست برای پر کردن زمان انتظار و گاهی بهانه ای برای از یاد بردن این تأخیر حتی! مخلص کلام اینکه برای یک بار هم که شده اگر از سلیمی گذر کردید درنگی کنید خودرویتان را (اگر پیاده هستید که چه بهتر زیرا بی دغدغه می توانید به درون این باغ زیبا قدم بردارید) در یکی از کوچه های اطراف پارک کنید و خودتان را مهمان یک دمنوش بی نظیر در چای بار کنید !

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک
  • لوگوی ساماندهی