• تهران | دزاشیب، فرمانیه
نوع فعالیت : چای‌بار و کافه

کافه‌های فضای باز در ایامی از سال که هوا مطبوع و خوب است، طرفداران زیادی پیدا می‌کنند، امّا «چایبار» در همه ایام سال محبوبیت خود را دارد.
فضای سبز و دوست داشتنی کافه با معماری کلاسیک ساختمان انجمن خوشنویسان و آرت سنتر ترکیب شده، یک فضای زیبا و منحصر به فرد را به وجود آورده است.
سیستم گرمایشی کافه بسیار جالب و البته کارآمد است و همین موضوع سبب شده حتی در مواقع سرد سال هم اینجا یکی از انتخاب‌های کسانی باشد که فضای باز و زنده را به محوطه‌های بسته و پردود ترجیح می‌دهند.
کیفیت منوی چایبار کاملاً قابل دفاع است. منوی صبحانه کافه از لحاظ تنوع معمولی است و قطعاً قابل رقابت با بسیاری از منوهای صبحانه دیگر نیست؛ اما برای میان‌وعده انتخاب‌های بسیار خوبی در منو وجود دارد.
به طور مثال همان طور که از اسم کافه مشخص است، منوی «چای» کافه یکی از بهترین و متنوع‌ترین منوهاست. اگر علاقه به سفارش کیک هم دارید، «چیزکیک» و «کیک هویج» از بهترین گزینه‌های شماست.
در کنار تمام این ویژگی‌های مثبت، ضعف و تاخیر در سرویس‌دهی و رفتار نه چندان مناسب کارکنان کافه، گاهی باعث نارضایتی مشتریان می‌شود. قیمت محصولات در چایبار با توجه به کیفیت آن، کمی بالاتر از متوسط نسبت به دیگر کافه‌های مشابه است.

اطلاعات مکان

آدرس ۱ : خیابان دزاشیب(کبیری)٬ خ کریمی٬ خ سلیمی
شهر : تهران
تلفن : ۰۲۱۲۲۲۱۰۳۱۳

نقشه

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک