• تهران | پارک ساعی
نوع فعالیت : فروشگاه پنیر، کافی‌شاپ
اسم این کافه شبیه به هر چیزیست غیر کافه. درست است؟ ولی خانه پنیر پرچک بعد از گذشت حدوداً دو سال از تاسیس آن، تبدیل به یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین کافه‌های تهران شده است.
شاید بهتر باشد ساختمان این کافه را به دو بخش تقسیم کنیم. به محض ورود با قفسه‌ای از پنیرهای مختلف روبه‌رو می‌شوید که قطعاً اگر سرسوزنی هم به پنیر علاقه داشته باشید وسوسه می‌شوید که خرید کنید. بعد از آن، فضای بزرگ‌تر و دو طبقه کافه را می‌بینید.
طراحی و چیدمان کافه بسیار دلنشین است. رنگ کافه در یک کلام سفید و روشن است، پس اگر دنبال یک جای تاریک و کم نور می‌گردید قطعا اشتباه آمده‌اید. منوی کافه بسیار عالی است و البته پر از خلاقیت با پنیر است.
پیشنهاد ما به شما «چیز کیک» این منو است. از میان نوشیدنی‌ها هم «چای لته» کیفیت بسیار خوبی دارد.
صبحانه این کافه یکی از گزینه‌های مناسب برای شروع روز شماست، صبحانه‌ای ترکیب شده از تخم مرغ نیمرو، گوجه، خیار و صد البته پنیر و طراحی بی‌نظیر. نوشیدنی‌های سرد کافه خوب است ولی کیفیت قهوه‌هایی که در اینجا سرو می شود پایین‌تر از سطح انتظار است.
یکی از نقاط ضعف این کافه شلوغی و تعداد زیاد کارکنان آن است. با این حال از لحاظ برخورد و سرویس‌دهی شاید با انتظاراتی که از این کافه وجود دارد، متناسب نباشد.
با این حال اگر روزی از حوالی پارک ساعی رد شدید یا در حال ولیعصرگردی بودید، سری به خانه پنیر بزنید.

اطلاعات مکان

آدرس ۱ : خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، نبش کوچه گل(سه کوچه بالاتر از پارک)
شهر : تهران
تلفن : ۰۲۱۸۸۶۵۲۲۵۵

اطلاعات


نقشه

نحوه برخورد ( ۰ ) :
سرعت سرویس‌دهی ( ۰ ) :
کیفیت ( ۰ ) :
موزیک ( ۰ ) :
احساس راحتی ( ۰ ) :
قیمت منو ( ۰ ) :
قهوه ( ۰ ) :
دسترسی ( ۰ ) :
دکور و دیزاین ( ۰ ) :
بهداشت ( ۰ ) :
تنوع ( ۰ ) :
رعایت نکات و حفاظت فردی کرونا ( ۰ ) :

همه نظرها (۱)

Subscribe to the thread

خانه پنیر پرچک ، ... اگر بخواهیم از روی سردر این محل به نوع کسب و کارشان فکر کنیم تصور غالب شاید تنها یک فروشگاه تخصصی پنیر در دل تهران باشد ، اما اگر دقیق تر شویم و از لابلای پرده های پنجره ی این مکان به درونش خیره شویم شاهد حضور فضایی سنتی از کافه داری به سبک اروپای غربی خواهیم بود ، محل تلاقی دو عنصر سنت و مدرنیته و البته از نوع غربی آن که در پایتخت کشور جایی برای خود دست و پا کرده ، اینجا پنیر بر هر چیزی اثری داشته و تأکید بر آن نوعی تمایز برای این محل به وجود آورده ، نمونه ای مشابه از این کسب و کار را نمی توان در هیچ کجای ایران دید و بی همتا بودن برای هرچیزی ارزشمند و مایه ی خوشبختیست! چه بسا خانه ی پنیر نیز با آنکه در محلی بد چه از نظر رفت و آمد و محل پارک بنا شده ، بخاطر بی همتا بودنش شبیه کارتون تام و جری با بوی پنیر خود هر موشی را از هر سوراخی بلند کرده و به دنبالش میکشد درون خودش ! خانه پنیر هرچند جایی بی نظیر محسوب میشود اما انتقاداتی به آن واردست ! از قیمت گزاف منو گرفته تا گاهاً کم توجهی به مشتریان و البته فروش چندین نوع از پنیرهای کاله به عنوان پنیری خاص با قیمتی ده ها برابری برای قطعه ای کوچک از یک بسته بندی بعضاً هفت هشت هزار تومنی پنیر! با اینحال فضای دوست داشتنی و بی نظیرش را به هر پنیر دوستی پیشنهاد می کنم! جایی که قهوه های خوبی هم در آن سرو میشود را نمی توانم بد بنامم پس اگر از خیابان ولیعصر در حوالی پارک ساعی رد می شوید و کمی پول در جیبتان سنگینی می کرد ، حتماً برای کسب این تجربه به یاد ماندنی درنگ نکنید... پشیمان نخواهید شد!

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک
  • لوگوی ساماندهی