• تهران | پارک ساعی
نوع فعالیت : فروشگاه پنیر، کافی‌شاپ
اسم این کافه شبیه به هر چیزیست غیر کافه. درست است؟ ولی خانه پنیر پرچک بعد از گذشت حدوداً دو سال از تاسیس آن، تبدیل به یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین کافه‌های تهران شده است.
شاید بهتر باشد ساختمان این کافه را به دو بخش تقسیم کنیم. به محض ورود با قفسه‌ای از پنیرهای مختلف روبه‌رو می‌شوید که قطعاً اگر سرسوزنی هم به پنیر علاقه داشته باشید وسوسه می‌شوید که خرید کنید. بعد از آن، فضای بزرگ‌تر و دو طبقه کافه را می‌بینید.
طراحی و چیدمان کافه بسیار دلنشین است. رنگ کافه در یک کلام سفید و روشن است، پس اگر دنبال یک جای تاریک و کم نور می‌گردید قطعا اشتباه آمده‌اید. منوی کافه بسیار عالی است و البته پر از خلاقیت با پنیر است.
پیشنهاد ما به شما «چیز کیک» این منو است. از میان نوشیدنی‌ها هم «چای لته» کیفیت بسیار خوبی دارد.
صبحانه این کافه یکی از گزینه‌های مناسب برای شروع روز شماست، صبحانه‌ای ترکیب شده از تخم مرغ نیمرو، گوجه، خیار و صد البته پنیر و طراحی بی‌نظیر. نوشیدنی‌های سرد کافه خوب است ولی کیفیت قهوه‌هایی که در اینجا سرو می شود پایین‌تر از سطح انتظار است.
یکی از نقاط ضعف این کافه شلوغی و تعداد زیاد کارکنان آن است. با این حال از لحاظ برخورد و سرویس‌دهی شاید با انتظاراتی که از این کافه وجود دارد، متناسب نباشد.
با این حال اگر روزی از حوالی پارک ساعی رد شدید یا در حال ولیعصرگردی بودید، سری به خانه پنیر بزنید.

اطلاعات مکان

آدرس ۱ : خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، نبش کوچه گل(سه کوچه بالاتر از پارک)
شهر : تهران
تلفن : ۰۲۱۸۸۶۵۲۲۵۵

اطلاعات


نقشه

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک