• تهران | زعفرانیه، موزه زمان
نوع فعالیت : کافه

«کافه رستوران ریبار» که تا چندی پیش به صورت کافه‌گالری مشغول به کار بود، یکی از بهترین کافه‌های فضای باز در تهران است.
چیدمان و طراحی کافه به قدری زیباست که بعد از ورود شاید لحظاتی محو چیدمان مناسب، سرسبزی و طراوت آن شوید. ظرفیت کافه در حدود ۶۰ نفر است و میزان فاصله میزها از هم به صورتی است که کاملا فضای شخصی شما حفظ می شود. میزها و صندلی‌های کافه مناسب، شیک و زیباست.
منوی کافه بسیار متنوع و گسترده است، به صورتی که می‌توان گفت یکی از بهترین و کاملترین منوهای مربوط به کافه رستوران است و می‌تواند بسیاری از سلیقه‌ها را در بر بگیرد.
کیفیت محصولات را می‌توان خیلی خوب ارزیابی کرد و پیشنهاد ویژه ما به شما «پنه آلفردو» و «سالاد سزار» اینجاست. البته کیفیت منوی قهوه هم بسیار راضی‌کننده است و اگر از هواخواهان قهوه هستید، امتحان قهوه‌های اینجا احتمالاً راضیتان خواهد کرد.
اما عمده محبوبیت و شهرت «کافه رستوران ریبار» به منوی «صبحانه» آن برمی‌گردد. منوی صبحانه اینجا یکی از بهترین و کامل‌ترین منوی‌های صبحانه است. دارای دو منو سرد و گرم که شامل انواع آب‌میوه طبیعی، املت، حلیم، عدسی، کرپ، مرباهای فوق‌العاده و بسیاری گزینه‌های دیگر است که از کیفیت، سلیقه و زیبایی بسیار خوبی برخوردار است.
از دیگر نقاط مثبت این کافه می‌توان به برخورد بسیار مودبانه و مناسب پرسنل کافه اشاره کرد. همچنین سرویس‌دهی کافه در حد مطلوبی کامل است ولی گاهی سرعت آن کند است.
کافه ریبار یک فضای مناسب برای قرارهای گروهی و دسته‌جمعی است. البته به یاد داشته باشید که شما تنها کسی نخواهید بود که اینجا را برای یک روز آخر هفته انتخاب کرده‌اید و انتظار شلوغی را داشته باشید.
قیمت منوی اینجا با توجه به کیفیت، تنوع و محیط آن قابل توجیه است و البته کمی بالاتر از کافه‌های مشابه خود است.

اطلاعات مکان

آدرس ۱ : زعفرانیه، موزه زمان
شهر : تهران
تلفن : ۰۲۱۲۲۴۱۶۸۶۴

نقشه

نحوه برخورد ( ۰ ) :
سرعت سرویس‌دهی ( ۰ ) :
کیفیت ( ۰ ) :
موزیک ( ۰ ) :
احساس راحتی ( ۰ ) :
قیمت منو ( ۰ ) :
قهوه ( ۰ ) :
دسترسی ( ۰ ) :
دکور و دیزاین ( ۰ ) :
بهداشت ( ۰ ) :
تنوع ( ۰ ) :
رعایت نکات و حفاظت فردی کرونا ( ۰ ) :

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک
  • لوگوی ساماندهی