• تهران | زعفرانیه، موزه زمان
نوع فعالیت : کافه

«کافه رستوران ریبار» که تا چندی پیش به صورت کافه‌گالری مشغول به کار بود، یکی از بهترین کافه‌های فضای باز در تهران است.
چیدمان و طراحی کافه به قدری زیباست که بعد از ورود شاید لحظاتی محو چیدمان مناسب، سرسبزی و طراوت آن شوید. ظرفیت کافه در حدود ۶۰ نفر است و میزان فاصله میزها از هم به صورتی است که کاملا فضای شخصی شما حفظ می شود. میزها و صندلی‌های کافه مناسب، شیک و زیباست.
منوی کافه بسیار متنوع و گسترده است، به صورتی که می‌توان گفت یکی از بهترین و کاملترین منوهای مربوط به کافه رستوران است و می‌تواند بسیاری از سلیقه‌ها را در بر بگیرد.
کیفیت محصولات را می‌توان خیلی خوب ارزیابی کرد و پیشنهاد ویژه ما به شما «پنه آلفردو» و «سالاد سزار» اینجاست. البته کیفیت منوی قهوه هم بسیار راضی‌کننده است و اگر از هواخواهان قهوه هستید، امتحان قهوه‌های اینجا احتمالاً راضیتان خواهد کرد.
اما عمده محبوبیت و شهرت «کافه رستوران ریبار» به منوی «صبحانه» آن برمی‌گردد. منوی صبحانه اینجا یکی از بهترین و کامل‌ترین منوی‌های صبحانه است. دارای دو منو سرد و گرم که شامل انواع آب‌میوه طبیعی، املت، حلیم، عدسی، کرپ، مرباهای فوق‌العاده و بسیاری گزینه‌های دیگر است که از کیفیت، سلیقه و زیبایی بسیار خوبی برخوردار است.
از دیگر نقاط مثبت این کافه می‌توان به برخورد بسیار مودبانه و مناسب پرسنل کافه اشاره کرد. همچنین سرویس‌دهی کافه در حد مطلوبی کامل است ولی گاهی سرعت آن کند است.
کافه ریبار یک فضای مناسب برای قرارهای گروهی و دسته‌جمعی است. البته به یاد داشته باشید که شما تنها کسی نخواهید بود که اینجا را برای یک روز آخر هفته انتخاب کرده‌اید و انتظار شلوغی را داشته باشید.
قیمت منوی اینجا با توجه به کیفیت، تنوع و محیط آن قابل توجیه است و البته کمی بالاتر از کافه‌های مشابه خود است.

اطلاعات مکان

آدرس ۱ : زعفرانیه، موزه زمان
شهر : تهران
تلفن : ۰۲۱۲۲۴۱۶۸۶۴

نقشه

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک