آکادمی مونت در سال ۱۳۹۲ با هدف گسترش فرهنگ صحیح قهوه نوشی در بین اقشار مختلف جامعه توسط امیر منتظر، از افراد صاحب نام و شناخته شده ی صنعت قهوه در ایران و جهان، در شهر اصفهان تاسیس گردید.

برگزاری دوره های آموزشی قهوه از ابتدا در شاخه های باریستا، دم آوری و لاته آرت و از ابتدای سال ۱۳۹۵ با دوره های مهارتهای حسی ، شناخت دانه سبز و برشته کاری از جمله فعالیت های آموزشی در بخش تخصصی این آکادمی بوده که افتخار تربیت و آموزش بیش از ۱۵۰۰ نفر در این حوزه جز افتخارات ما می باشد.

همچنین با هدف ترویج فرهنگ قهوه نوشی در بین عموم جامعه، برگزاری دوره های دم آوری در خانه و کارگاه های مربوطه جز برنامه های آکادمی بوده که این بخش نیز بسیار مورد استقبال مردم عزیزمان قرار گرفته است.

در کنار فعالیت های آموزشی، برگزاری رویدادهای مهمی چون : اولین جشنواره ی تخصصی قهوه در سیتی سنتر اصفهان سال۱۳۹۴ ، اولین دوره مسابقات آزاد باریستا در سیتی سنتر اصفهان سال ۱۳۹۴ ، اولین دوره مسابقات قهوه تخصصی ایران-اصفهان با موضوع لاته آرت در هتل پارسیان کوثر سال ۱۳۹۷ و رویدادهای عمومی قهوه آزمایی با هدف درک صحیح عموم از فعالیت های گسترده ی جهانی در بخش قهوه ی تخصصی، از جمله فعالیت های این آکادمی بوده که همراهی علاقه مندان و همراهان ما در بخش های اجرایی رویدادها باعث افتخار و نشان دهنده ی پتانسیل بالای جامعه ی قهوه ایران به خصوص اصفهان برای ثبت اتفاقات بهتر و بزرگتر را گواهی می دهد. این آکادمی به تازگی با اخذ مجوز از وزارت میراث فرهنگی و گردشگری، برگزاری دوره ی مدیریت نوشیدنی ها در هتل را نیز در دستور کار خود قرار داده که امید است با برنامه ریزی ها و تعامل های سازنده با نهادهای مختلف و مرتبط با این بخش، گام بزرگی در پیشبرد اهداف جامعه در استاندادسازی صنعت غذا در کشورمان ایران داشته باشد.

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک
  • لوگوی ساماندهی