• تهران | پل کریمخان
نوع فعالیت : کافه
کافه کیوسک یکی از کافه‌های شناخته شده در منطقه پر کافه کریمخان است.
این کافه که چندی پیش طراحی داخلی خود را تغییر داد، طرفداران خاص و وفاداری دارد. این کافه دارای دو بخش داخلی و یک حیاط کوچک است. طراحی داخلی قسمت ابتدایی کافه تلفیقی از نیکمت‌های بزرگ چوبی، دیوار آجری و نورهای متمرکز است. استفاده از نیمکت‌های چوبی با توجه به اینکه راحت هستند، فکر بسیار خوبی بوده است. وسط کافه یک کیوسک قدیمی انگلیسی هم به چشم می‌خورد که بسیار مناسب فضا است و علاوه بر هویت بخشیدن به طراحی، باعث ایجاد فاصله‌ای مناسب بین ردیف میزها شده است.
سیگار کشیدن در کافه آزاد است و متاسفانه مشکل تهویه هوا در این کافه هم به چشم می‌خورد. موسیقی کافه بسیار خوب و فکر شده است ولی صدای آن برای فضای کافه کمی بلند است. در کنار این ویژگی‌های مثبت باید به رفتار خوب پرسنل آن هم اشاره کرد.
قسمت حیاط این کافه بزرگ نیست ولی امتحان نکردن آن مطمئناً اشتباه است. یک حوض نقلی و میزان دود کمتر از ویژگی‌های مثبت این فضای باز است. هرچند گاهی سر و صدای همسایه‌های کافه هم به گوش می‌رسد ولی این بیشتر بستگی به شانس و ساعتی که به کافه رفته‌اید دارد.
منوی کافه همان منوی معمولی اکثر کافه‌هاست. کیفیت "شِیک" ها و "کیک" کافه را می‌توان خوب ارزیابی کرد و البته اگر طرفدار قهوه "استارباکس" هستید، حتما قهوه‌های اینجا خصوصاً "آمریکانو" را امتحان کنید. البته حتماً قید کنید که از منوی استارباکس می‌خواهید استفاده کنید.
برای طرفداران منوی غذا هم انتخاب "پاستا آلفردو" شاید گزینه مناسبی باشد.
از نقاط ضعف این کافه می‌شود به سرویس ناقص و سرویس‌دهی کُند آن اشاره کرد. همچنین اگر از کافه‌های شلوغ استقبال نمی‌کنید باید به شما بگوییم این کافه یکی از همان کافه‌های شلوغ است.

اطلاعات مکان

آدرس ۱ : خیابان کریمخان، بین ایرانشهر و ماهشهر، پ ۱۳۴
شهر : تهران
تلفن : ۰۲۱۸۸۳۱۸۴۱۹

نقشه

نحوه برخورد ( ۰ ) :
سرعت سرویس‌دهی ( ۰ ) :
کیفیت ( ۰ ) :
موزیک ( ۰ ) :
احساس راحتی ( ۰ ) :
قیمت منو ( ۰ ) :
قهوه ( ۰ ) :
دسترسی ( ۰ ) :
دکور و دیزاین ( ۰ ) :
بهداشت ( ۰ ) :
تنوع ( ۰ ) :
رعایت نکات و حفاظت فردی کرونا ( ۰ ) :

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک
  • لوگوی ساماندهی