• تهران | تهران
نوع فعالیت : کافه سیار
خوش آمدید به دنیای ماجراجویی ،همراه و هم‌قدم خلق این کسب و کار پرماجرا و متفاوت باشید.تجربه حس خوب یک قهوه یا نوشیدنی با کیفیت.

بوفالوی سفید در غیرمنتظره‌ترین محل‌ها به دنیا میاد و نویدبخش برکت و امید هست. که مسیر طولانی و عجیبش رو برای کافه سیار شدن شروع کرده است .افسانه‌ی زن و گوساله‌ی بوفالوی سفید یکی از داستان‌هایی است که برای سرخپوستان آمریکایی بسیار مقدس است.بسیاری از قبیله‌های سرخپوستان آمریکایی مانند سو، چروکی، ناواهو، لاکوتا، داکوتا، بوفالوی سفید را مقدس می‌شمارند و سروده‌ای مخصوص را به همراه دعا می‌خوانند.

داستان تولد گوساله‌ی گاومیش سفید از این قرار است: مدت‌ها پیش قحطی و خشکسالی شدیدی اتفاق افتاد و رئیس قبیله‌ی لاکوتا دو نفر را برای شکار و پیدا کردن غذا مأمور کرد. آن دو نفر در حال جستجوی غذا بودند که پیکره‌ای را در دوردست می‌بینند. زمانی که به آن نزدیک شدند، به نظرشان رسید که باید پیکره‌ی زنی زیبا باشد.افکار شومی به سراغ یکی از مردان آمد و علی‌رغم هشدارهای مأمور دیگر مبنی بر مقدس به نظر رسیدن زن، به سمتش رفت. بعد از نزدیک شدن مرد به زن خیلی سریع ابری آنها را احاطه کرد و مرد به تپه‌ای از استخوان تبدیل شد. مرد دوم اگر چه ترسیده بود اما به زن نزدیک شد، زن توضیح داد که او مقدس است.زن به مأمور دستور داد که به نزد قبیله‌ی خود بازگردد و خبر آمدن زن را اعلام کند. هنگامی که آن زن به قبیله رسید به همراه خود یک گوساله‌ی بوفالو سفید آورده بود؛ مقدس‌ترین چیزی که یک فرد می‌تواند داشته باشد.زن به آنها هفت راه مقدس برای دعا کردن را یاد داد. زن قبل از ترک کردن آنجا به آنها گفت که مجدد باز خواهد گشت تا هماهنگی و معنویت را به دنیای آشفته بازگرداند.سپس چهار مرتبه روی زمین غلتید و هر بار تغییر رنگ داد و قبل از ناپدید شدن به بوفالوی سفید تبدیل شد و رفت.بعد از رفتن زن، گله‌های بزرگ گاومیش اطراف اردوگاه را احاطه کردند. خیر و برکت وارد قبیله شد. هر زمان که بوفالوی سفیدی به دنیا می‌آید، نشانه‌ آن است که دعاها شنیده شده است و وعده‌های رسالت در حال محقق شدن است.تولد بوفالوی سفید نشانه امید و نشانه روزهای خوب آینده است. برای بسیاری از سرخپوستان آمریکا، تولد گوساله بوفالوی سفید مهم ترین نشانه الهی است.

 

مکان   کافه ادونچر‌ بوفالوی سفید می‌تونه هرجایی باشه. گاهی تو شهر پیداش می‌کنید و گاهی تو سفر و گاهی در دوره افتاده‌ترین مکان‌ها ایستاده برای شما  کلی مستند و فیلم تدارک دیده که  و در موردش حرف و گفتگو میشه . دورهمی‌های بوفالویی  دوریفالو نام گذاری شده است .
 

اطلاعات مکان

شهر : تهران
تلفن : ۰۹۳۵۹۸۴۴۲۰۷

نقشه

نحوه برخورد ( ۰ ) :
سرعت سرویس‌دهی ( ۰ ) :
کیفیت ( ۰ ) :
موزیک ( ۰ ) :
احساس راحتی ( ۰ ) :
قیمت منو ( ۰ ) :
قهوه ( ۰ ) :
دسترسی ( ۰ ) :
دکور و دیزاین ( ۰ ) :
بهداشت ( ۰ ) :
تنوع ( ۰ ) :
رعایت نکات و حفاظت فردی کرونا ( ۰ ) :

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک
  • لوگوی ساماندهی