• تهران | میدان ولیعصر، بلوار کشاورز
نوع فعالیت : کافه
با بعضی از دوستانتان قرار گذاشته‌اید تا بعد از مدت‌ها بروید سمت بلوار کشاورز و قدم بزنید و می‌خواهید دور هم باشید و کافه‌گردی هم کنید. قطعا خروج یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست.
طراحی داخلی خاصی برای این کافه تقریباً بزرگ در نظر گرفته نشده است، نورپردازی آن به سبک متمرکز و با کنتراست پایین است. با این حال این روزها برای خیلی‌ها تبدیل به یک پاتوق شده است.
شیشه‌های بلند و قدی کافه باعث می‌شود در روز نور خود را از بیرون بگیرد و کافه را دارای فضای روشن و متفاوت از نمای شبِ خود کند.
منوی کافه انتخاب‌های هیجان‌انگیزی به شما می‌دهد، هر چند نسبت به روزهای ابتدایی خود کمی گران‌تر شده است و کمی هم از کیفیت محصولات کاسته شده، امّا هنوز می‌توان تناسبی بین این دو پیدا کرد.
«تُست»ها و «خوراک بلوار» کافه از بهترین انتخاب‌هاییست که در زمینه غذا می‌توانید داشته باشید. اگر هوا سرد است و می‌خواهید گرم شوید، به «سوپ»های فوق العاده اینجا هم فکر کنید. حتی اگر طرفدار «چیپس و پنیر» بزرگ و پرملات هستید، این گزینه هم اینجا در دسترس است.
سیگار کشیدن در کافه آزاد است و این موضوع به علت تهویه نامناسب کمی مشکل آفرین است؛ هرچند مسئولین کافه سعی در حل این مشکل با تهیه هواکش‌های صنعتی داشته‌اند.
برخورد و رفتار پرسنل مودبانه است ولی سرعت سرویس‌دهی چندان مطلوب نیست. یکی دیگر از نقاط ضعف این کافه ازدحام و شلوغی بیش از حد و صدای بلند موسیقی است که گاهی آزاردهنده می‌شود.
کافه خروج هر از گاهی برنامه‌های هنری و فرهنگی را در نظر می‌گیرد که شاید حضور حداقل برای یک بار در این برنامه‌ها خالی از لطف نباشد.

کافه‌ای برای خروج از روزمرگی‌های زندگی

اطلاعات مکان

آدرس ۱ : بلوار کشاورز، خیابان فلسطین، کوچه حجت‌دوست، پ ۳
شهر : تهران
تلفن : ۰۲۱۸۸۹۷۲۹۷۲

اطلاعات


نقشه

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک