کافه بار گوردون رامسی برد استریت کیچن دبی یکی از کافه های بسیار خوب شهر دبی است. حتما بارها در برنامه‌های آشپزی که در تلویزیون پخش می‌شوند نام گوردون رامسی را شنیده و یا آشپز‌های او را تماشا کرده باشید. گوردون رامسی یک آشپز ماهر بریتانیایی است که بسیار معروف بوده و در آشپزی مهارت به خصوصی دارد. اگر به دبی سفر کنید، می‌توانید از غذاهای این شف ماهر و زبردست در کافه بار گوردون رامسی برد استریت کیچن امتحان کنید.

کافه بار گوردون رامسی برد استریت کیچن دبی

کافه بار گوردون رامسی برد استریت کیچن دبی یکی از کافه های بسیار خوب شهر دبی است. حتما بارها در برنامه‌های آشپزی که در تلویزیون پخش می‌شوند نام گوردون رامسی را شنیده و یا آشپز‌ی های او را تماشا کرده باشید. گوردون رامسی یک آشپز ماهر بریتانیایی است که بسیار معروف بوده و در آشپزی مهارت به خصوصی دارد. اگر به دبی سفر کنید، می‌توانید از غذاهای این شف ماهر و زبردست در کافه بار گوردون رامسی برد استریت کیچن امتحان کنید.
در کافه بار گوردون رامسی برد استریت کیچن دبی غذاهای اروپایی و انگلیسی تهیه و سرو می‌شوند و طعم و لذت فوق‌العاده‌ای دارند. در این رستوران خود را همچون بازیگران در فیلم‌های انگلیسی احساس خواهید کرد که در کافه‌ای نشسته و بشقاب غذای انگلیسی مقابلش قرار دارد.

کافه بار گوردون رامسی برد استریت کیچن دبی مدرن انگلیسی برای مشتریان گیاه خوار خود منوی مخصوص با غذاهای متنوع در نظر گرفته است. بنابراین، همه می‌توانند با خیال راحت به کافه رستوران گوردون رامسی برد استریت کیچن مراجعه کنند.

فضای رستوران گوردون رامسی بسیار دلنشین و مدرن است. رفتار کارکنان بسیار صمیمی و دوستانه بوده و شما را به خوبی راهنمایی می‌کنند. قیمت غذاها و نوشیدنی‌ها باتوجه به کیفیتشان مناسب است. می‌توانید برای صرف یک ناهار، شام، برانچ و یا نوشیدنی خوشمزه همراه دوستانتان به کافه رستوران گوردون رامسی برد استریت مراجعه کنید. مطمپنا غذاخوری در این کافه رستوران تجربه شیرین و به یادماندنی خواهد شد.

خدماتی که در رستوران گوردون رامسی برد استریت کیچن شهر دبی ارائه می‌گردند، عبارت‌اند از:
محل اختصاصی غذاخوری، رزرواسیون، پارکینگ، فضای بیرونی روباز، صندلی‌های هایچر و ویلچر، اینترنت وای فای رایگان، خدمات سرویس میز، زمین بازی، پذیرش انواع کارت‌های کردیت (Credit) و موسیقی زنده.

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک
  • لوگوی ساماندهی