پنجشنبه به کافه برد بیایید و قهوه‌های برشته کاری "ست" رو با روشهای دم آوری مختلف بچشید و برای خرید و یا عقد قرارداد تخفیفات ویژهآی بگیرید.

شاید یکی از دغدغه های اصلی یک کافه دار همیشه انتخاب قهوه باشه.


قهوه مصرفی کافه قراره هم باب میل مشتری ها باشه هم باریستاها و کارکنان کافه. اما چند عامل دیگه مثل قیمت تمام شده، دسترسی سریع و راحت، موجودی مطمئن و پشتیبانی فروشنده قهوه هم از اهمیت زیادی برای مدیران کافه ها برخورداره.
روز پنج شنبه این هفته قراره قهوه های رُستری ست رو با هم ارزیابی کنیم. روند ارزیابی مون هم شاید یه مقدار متفاوت باشه با ارزیابی هایی که این روزها شاهدش هستیم.

بخش اسپرسو و نوشیدنی های برپایه اسپرسو: 

3 لاین از بهترین قهوه های ترکیبی این رُستری. 
ترکیب هایی که بسیار هوشمندانه و علمی اتفاق افتاده اند. یکسانی رُست دربازه های زمانی مختلف، طعم هایی که شما رو شگفت زده می کنند و  قیمت بسیار مناسب وجه تمایز این قهوه ها با نمونه های وارداتی است. 
اسپرسو  و شیرقهوه به انتخاب شما سرو می شوند.

بخش قهوه های دمی:

از ابزارهایی که درکافه ها استفاده می شوند کمکس،  اروپرس و فرنچ پرس عمومیت بیشتری دارند.
ازین رو به انتخاب شما هرکدام سرو می شوند. موجود بودن بیش از 5 لاین قهوه اسپشیالتی از کشورهای مختلف در برگیرنده بسیاری از سلیقه هاست.  
پیشنهاد های ویژه ای برای شما داریم.

نگران نباشید ما به شما می گیم که این قهوه های خوشمزه رو چه جوری دم کردیم؛ باریستا کافه رو هم باخودتون بیارید که به اون هم یاد بدیم. نیومده؟ ما به کافه شما سر می زنیم و به باریستاهای شما می گیم که یه قهوه خوشمزه چه جوری باید دم بشه. این بخشی از پشتیبانی ماست.

بخش قهوه های تابستانی:

ما از بین قهوه های اسپشیالتی یک لاین رو به قهوه های سرد اختصاص دادیم.
با کلد بروهای از قبل آماده شده از شما پذیرایی می شه همچنین می تونید سرو آیس کافی رو هم شاهد باشید. تفاوتشون هم می گیم به شما. مطمئن باشید با بخش هیجان انگیزی روبرو هستین. چون قراره اونجا به شما آموزش بدیم که در صورت نداشتن تاورهای بزرگی که کلد برو رو آماده می کنن چه طوره یک قهوه سرد خوشمزه سرو کنید.


برنامه ما ابتدا و انتهای مشخصی نداره  از ساعت 1 روز پنج شنبه شروع میشه و تا ساعت 5 در خدمتتون هستیم، در این بازه می تونید پیش ما بیاید و هرکدوم از بخش هایی که براتون جذاب بود رو امتحان کنید.
پنج شنبه: 97/04/28
آدرس: خیابان مطهری-نرسیده به سهروردی-ساختمان 120 –طبقه منفی 1-کافه برد

@Cafeboard
@Coffee.taxi
@Coffeebourse
@set_coffee

شماره های تماس جهت هماهنگی:
02188432152
09354301425

نقشه

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک
  • لوگوی ساماندهی