«نووا نئون»، یک شرکت ایتالیایی پیشنهاد نصب جدارهای شیشه‌ای بر روی میز رستوران‌ها را ارائه کرده است تا این اماکن بتوانند با رعایت اصول فاصله‌گذاری اجتماعی فعالیت خود را از سر بگیرند.

نصب جدارهای شیشه‌ای، ابتکار عمل یک شرکت ایتالیایی برای رستوران‌ها و کافه‌ها

این ابتکار عمل ابتدا هفته گذشته در چین اجرایی شد و در شهر هنان، در کانتین دو مدرسه، مسئولان مدرسه جدارهای شیشه‌ای نصب شدند. حال باید دید تا چه اندازه مالکان رستوران‌ها، کافه‌ها و سپس مشتریها از این ایده استقبال می کنند.

ایتالیا بیش از ۶ هفته است که بطور کامل در قرنطینه است. این کشور کانون اصلی شیوع کرونا در اروپا و بزرگترین قربانی ویروس در قاره سبز است. تاکنون بیماری کووید-۱۹ جان بیش از ۲۱ هزار نفر را گرفته است.

به جز آمار قربانیان، پیامدهای قرنطینه اقتصاد این کشور توریستی را با ترس و نگرانی‌های فراوانی همراه کرده است. خصوصا اینکه هنوز هیچ کدام از مقامات این کشور و یا اتحادیه اروپا نمی داند چه زمانی می توان رستوران‌ها و مکان‌های گردشگری مانند کافیشاپ‌ها در این کشور را بازگشایی کرد. چهارشنبه رئیس کمیسیون اروپا، اورزولا فن درلاین، از تمام شهروندان اروپایی خواست برنامه سفرهای تابستانی و بهاره خود را لغو کنند.

معدود کشورهای عضو اتحادیه اروپا، از جمله اتریش و جمهوری چک، دست به بازگشایی فروشگاه‌های کوچک و پارکها زده اند. قرار است از پانزدهم ماه مه، کمتر از یک ماه دیگر، رستوران‌ها و کافه‌ها نیزدر اتریش بازشوند. اما بعید به نظر می رسد، با توجه با آمار بالای مبتلایان به کرونا، ایتالیایی‌ها هم بتوانند در هفته‌های آتی رستوران‌ها و کافه‌ها را از تعطیلی دربیاورند.

منبع

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک
  • لوگوی ساماندهی