معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمب یک کافه‌رستوران متخلف در شمال پایتخت خبر داد.

به گزارش کافه یاب به نقل از تسنیم؛ سرهنگ نادر مرادی با اعلام خبر پلمب یک کافه‌رستوران در شمال تهران، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: شب گذشته (بیست و دوم فروردین) مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و سلامت عمومی مردم برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، به بازدید و نظارت از واحدهای صنفی در شهر تهران پرداختند که متوجه باز بودن یک کافه‌رستوران در حوالی ولنجک شدند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ افزود: بررسی اولیه حکایت از این داشت متصدی کافه‌رستوران علاوه بر فعالیت غیرمجاز و باز کردن واحد صنفی، به مشتریانش قلیان نیز عرضه می‌کند و حدود 20 نفر نیز در محل حضور داشتند.

این مقام انتظامی با اشاره به اخذ دستور قضائی گفت: پس از محرز شدن تخلفات صورت‌گرفته و همچنین بی‌توجهی متصدی واحد صنفی به مصوبات طرح سراسری فاصله‌گذاری اجتماعی، این واحد صنفی پلمب شد و متصدی کافه رستوران برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.

وی از شهروندان خواست با معرفی اصناف متخلف از طریق شماره تلفن 110، پلیس را در تأمین بهتر امنیت و پیشگیری از شیوع بیماری مهلک کرونا یاری کنند.

 

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک
  • لوگوی ساماندهی