• زمان : ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ ه‍.ش.،‏ ۲۳:۲۲
  • نمایش : ۶۰۰ دفعه
  • موضوع : گردشگری

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی تهران با حضور هیات‌هایی از کشورهای همسایه افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، این نمایشگاه درحالی افتتاح شده که تهران روزهای نارنجی کرونا را سپری می‌کند و از همین رو برگزاری نمایشگاه، برخلاف سال‌های گذشته به روزهای ابتدایی هفته موکول شده است.

نمایشگاه از روز شنبه نهم بهمن‌ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در ۱۰ سالن افتتاح شده که تا روز سه‌شنبه، دوازدهم بهمن‌ماه ادامه دارد. ساعت بازدید از این نمایشگاه از ۹ صبح تا ۱۷ عصر است.

این نمایشگاه تا هفته‌های گذشته قرار بود به صورت انفرادی مختص گردشگری و صنایع وابسته به آن باشد، که حالا با صنایع دستی ادغام شده و بخش‌هایی از آن به هنرهای سنتی و محصولات صنایع‌دستی استان‌ها اختصاص داده شده است.

در افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی تهران هیأت‌هایی از کشورهای عراق، پاکستان، عمان و افغانستان و برخی سفیران خارجی مقیم ایران حضور داشتند.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه که عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به همراه دیگر معاونان این وزارتخانه و رییس فراکسیون گردشگری مجلس نیز در آن حضور داشتند، با اجراهای محلی و آیینی استان‌ها همراه بود.

برای دسترسی سریع‌تر به مطالب جذاب روز، اینستاگرام کافه یاب  را دنبال کنید. از  اینجا   وارد شوید.

 

در نمایشگاه مورد نظر آخرین دست آوردها در حوزه‌های مختلف به نمایش در آمده و همچنین سخنرانی‌های زیادی برای صنعت گردشگری صورت گرفته است.

همچنین صنایع دیگر مانند هتل داری از آخرین تجهیزات خود رونمایی کرده یا به موارد مهمی مانند استارتاپ‌ها و دست آوردهای خلاقانه توجه ویژه ای شده است.

این گونه نمایشگاه‌ها فرصتی ویژه هستند تا کارآفرینان در کنار یکدیگر قرار گرفته و با اشتراک گذاشتن ایده‌های خود به ایده‌های جدیدی دست یابند.

بازدید از نمایشگاه توسط افراد مختلف سبب می‌شود تا فرصتی ویژه برای دیدار مستقیم با مشتری‌ها به وجود بیاید. این مورد از این جهت مهم است که در این دیدارها خواسته‌ها، نظرات و مشکلات به طور مستقیم به گوش سازمان مورد نظر می‌رسد. همین طور برگه‌های نظر سنجی نیز در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد که پر کردن آنها شرکت‌ها را در بهتر کردن خدمات خود یاری می‌دهد.

 

کافه یاب

نگاهیست نو به فرهنگ کافه‌نشینی و قهوه نوشی در ایران، مرجعی برای یافتن یا معرفی و البته سهیم کردن یکدیگر در تجربه حضورمان در آن‌ها

 

جستجو در وب سایت، یافتن کافه، شهر و محله، رویداد‌های نزدیک و ...

 

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار تلفن همراه کافه یاب

نرم افزار اندروید کافه یاب را از گوگل پلی و نرم افزار آی او اس را از اپ استور دریافت نمایید.

  • به پرداخت
  • نماد اعتماد الکترونیک
  • لوگوی ساماندهی